TRASOS

     Ši trasa puikiai tiks norintiems išmėginti bėgimą gamtos takais (ne asfaltu), nes trasa visiškai nesudėtinga.

     Daugiausia trasos sudarys platūs miško keliukai, kai kur smėlėti takai bei pajūrio ruožas. Be abejo, reikės įveikti keletą mažų kalvų. Įveikti - reiškia užlipti, nebūtinai bėgti. Trail'e lipti į kalną ar eiti, kai esi pavargęs - visiškai normalu!

     Taip pat prabėgsite pro antrojo pasaulinio karo likučius - gynybinius įtvirtinimus, kurie saugojo  Klaipėdos miestą nuo oro atakų.

     Trasą baigsite bėgdami miško takais šalia marių, ir iš pakankamai arti galėsite apžiūrėti Suskystintų gamtinių dujų laivą/saugyklą "Independence", kuris atrodo išties įspūdingai.

      

Rėmėjas

     Norintiems daugiau pažinti Kuršių neriją teks labiau paplušėti, nes įveikdami šią trasą, prabėgsite visas trumposios distancijos vietas - Neringos mišką ir jo kalveles, taip pat turėsite galimybę pajausti tikrą laisvės pojūtį, bėgdami paplūdimio ruožu.

      Tęsdami nuotykį ir įkopę į paskutinįjį didžiausią kalną (Meškos galvos kopa), nepamirškite atsisukti ir pasigrožėti Klaipėdos miesto panorama.

      Trasą baigsite bėgdami miško takais šalia marių, ir iš pakankamai arti galėsite apžiūrėti Suskystintų gamtinių dujų laivą/saugyklą "Independence", kuris atrodo išties įspūdingai. 

Kuršių pusmaratonis 25km - 1 ITRA

Rėmėjas

     Ar kada metei sau iššūkį, išbandydamas ką nors naujo ir tokio drastiško, ką ne visi išdrįsta padaryti? 
    Savo jėgas puikiai gali pasitikrinti Kuršių maratono trasoje.

    Bėgdami šią distanciją nuo kelto iki pat Juodkrantės ir atgal skirtingais maršrutais pamatysite visus  trumpųjų trasų vaizdus, ir papildomai prabėgsite atviras, kadaise sudegusio miško, kopas, kur ligi šiol matyti nelaimės pėdsakai, įveiksite tamsius ir tankius Juodkrantės miškus, aplankysite Juodkrantės miestelį ir žinoma turėsite galimybę užkopti į Neringos,  Raganų, Lapnugario ir kitus kalnus bei kalvas.

   Taip pat nusileisite į pačią tikriausią Griekų daubą, kurioje ne tik išpažįstamos, bet ir atleidžiamos visos nuodėmės! 

    

Kuršių MARATONAS 47 km - 2 itra

Rėmėjas

     Tik drąsiausi, smalsiausi ir ištvermingiausi, pasirinkę šią ULTRA trasą perbėgs išilgai visą Kuršių neriją.

     Įsivaizduok - 6.00 val. ryto, o Tu jau keliauji autobusu į savęs išbandymo vietą. Nida, ir Parnidžio kopa jau čia, saulės laikrodis dar nieko nerodo, nes rūkas tik sklaidosi. Ore tvyro drėgmė ir lengvas vėjukas, akyse atsiveria didinga smėlio kopa ir marių vaizdas.

     Paskelbiamas startas, o prieš akis Tavo didžiausias nuotykis, kuris nuves pro Nidos miškus, švyturį, link aukščiausios Vecekrugo kopos (67m) nuo kurios atsiveria įspūdinga Kuršių marių ir Baltijos jūros panorama, prabėgsite pro Preilos miestelį ir už jo esančias smėlėtas kopas, ilgą Naglių rezervato paplūdimio ruožą (~11km), tamsų ir tankų Juodkrantės mišką, kuriame įsikūrusi pilkųjų garnių ir kormoranų kolonija, Raganų kalną bei daugiau nei 10 aukščiausių Kuršių nerijos kalvų ir kopų.

    Ir tai ne viskas, kas tavęs laukia - ši trasa tikras naujų įspūdžių garantas.

Kuršių ULTRA 70km - 3 ITRA

Rėmėjas

 

Kuršių Takais 12 km
gallery/pagrindinis biofarmacija logo png
gallery/juodas-ilgas
gallery/sporyuiok.lt
gallery/ssportas